Stavby workoutových parků a dětských hřišť

Na základě naší bohaté desetileté zkušenosti v oblasti výstavby různých typů hřišť a parků vám můžeme nabídnout dvě formy spolupráce pro realizaci vašeho nového workoutého, parkourového parku nebo dětského hřiště.

Kompletní servis

 Toto řešení, známé také jako "stavba na klíč", je naší nejúplnější službou. Od prvních konzultací a přípravy projektové dokumentace až po slavnostní otevření parku, vše je naší odpovědností.

Po konzultační schůzce vytvoříme detailní vizualizaci a technickou specifikaci vašeho parku. Následně komunikujeme s projektanty a geodety, abychom vytvořili finální projekt připravený k realizaci. Po jeho schválení můžeme zahájit stavbu.

Naše stavební skupina provede zemní práce, které obvykle trvají 1-2 dny. Pak následuje 25 dnů technologické přestávky, nezbytné pro správné vytvrzení betonu. Po této době upevníme workout nebo parkourovou konstrukci pomocí chemické kotvy (trvá opět 1-2 dny).

Hned následující den můžeme začít s realizací dopadové plochy. Tato plocha je z litého tartanu a skládá se ze dvou vrstev – 40 mm SBR a 10 mm EPDM. Na tvrdnutí tartanu je potřeba dalších 48 hodin, poté je park připraven pro otevření a předání.

Částečný servis

V této variantě dodáváme workoutové nebo parkourové konstrukce, zatímco města nebo firmy se starají o přípravu vhodného podloží pro kotvení našich prvků.

V tomto případě je vhodné, aby projekt byl připraven s ohledem na naše doporučení, standardy a technické řešení. Díky tomu jsme schopni poskytnout garanci za celé dílo, což značně snižuje možné budoucí komplikace a starosti.

V obou případech se můžete spolehnout na vysokou kvalitu naši práce, kterou dokládají stovky úspěšných realizací a početné pozitivní ohlasy našich zákazníků.